Najlepszy leasing – luty 2018

Chciałbym przedstawić ranking najlepszych ofert leasingowych. Oferty leasingu samochodowego na luty 2018, dla firmy, która bierze w leasing samochód o wartości netto 98000 zł na okres spłaty 24 miesięcy pokazują, że najkorzystniejszą przedstawia Alior Bank. Przy założeniu 10% wpłaty wstępnej oferuje okres leasingu od 2-5 lat. W chwili zakończenia umowy maksymalny wiek samochodu może wynieść 8 lat.

Na drugim miejscu znalazł się BGŻ BNP Paribas, który proponuje okres leasingowy od 1-8 lat, a maksymalny wiek pojazdu przy zakończeniu umowy leasingowej może wynieść 19 lat. Bank BPH, który znalazł się na 3 miejscu oferuje leasing na okres od 1 do 10 lat. Kolejne miejsce, czwarte, zajmuje bank Millenium, gdzie okres leasingowania może wynieść od 2-5 lat, a maksymalny wiek samochodu po zakończeniu umowy to 7 lat. Oznacza to, że w leasing mogą być brane samochody stosunkowo nowe- 2 letnie.

Europejski Fundusz Leasingowy znalazł się na piątym miejscu. Proponuje umowę na okres od 2 do 5 lat. W chwili zakończenia umowy leasingowany samochód nie może być starszy niż 7 lat. Najkorzystniejszą ofertę jeśli chodzi o maksymalny wiek leasingowanych samochodów po zakończeniu umowy posiada EFL, Dzięki temu możemy nabyć na własność dla swojej firmy stosunkowo niewyeksploatowany samochód, który posłuży jeszcze przez kilka lat. Im dłuższy okres leasingowania tym mniejsza korzyść z umowy, w której po jej rozwiązaniu samochód można wykupić na własność, w leasingu operacyjnym. Warto więc wybierać mądrze, aby móc eksploatować go jak najdłużej. Tak wygląda ranking najlepszy leasing luty 2018.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.